Değerlerimiz
 


MÜCAHİT İNŞAAT’ın en önemli değeri; kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturmaya çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Elbette,  MÜCAHİT İNŞAAT ’ın marka değeri, özellikle şehire ve insana verdiği değerin bütünüdür. Çünkü, yapı ustalığını sanata dönüştüren  MÜCAHİT İNŞAAT , yaşam alanları inşa ederken yenilikçiliği, dinamizm ve disiplini, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bugünün ve geleceğin çağdaş tüm değerlerine sahiplenmektedir.

MÜCAHİT İNŞAAT’ın tüm değerlerinin orta noktası, müşteri bulunmaktadır. Sahip olduğumuz tüm değerleri, müşteri memnuniyeti için seferber ederiz. Çağın mimari gereklerini yerine getiren teknolojik yapılarımızı, şehrin mimari ve tarihi dokusuna zarar vermeden inşaa ederken; doğal ve insan eliyle meydana gelen tehlikelere karşı en güvenli yapıları kurarken, en kaliteli malzeme ve en doğru çözüm ortaklarını seçerken tek kriterimiz müşterilerimizdir!

Sonuç olarak Yapı Sanatının Ustası olmak, yaşamın sürekliliğini sağlayacak tüm değerlere sahip olmaktan geçer.

Politikamız

Biz, geleceğin yaşam alanlarını kurup, ekonomiye önemli katkılar sağlarken verimliliğe ve rekabetin gücüne inanırız. EFQM mükemmelik modelini çalışma prensibi olarak benimseriz.

Stratejimiz

Biz, belirlediğimiz stratejilerden ödün vermeden hedefimize ulaşmak isteriz.

Müşteri memnuniyetini artırmak, marka değerimizi yükseltmek, kaynakları etkin kullanarak yeni teknolojilerle her zaman en yeni yapıları kurmak, mutlu, motive ve deneyimli çalışanlara sahip olmak her zaman uyguladığımız ve hedefe ulaştığımız stratejilerimizdir.

 
Ana Sayfa | İletişim